نشستن در داخل سالن می تواند بسیار راحت تر از انجام آن به تنهایی باشد. ساعت ها در آنجا خواهید گذرید در حالی که یک تکنسین ناخن ناخن های خود را انجام می دهد. شما او را می بینید که ناخن های خود را با یک مته ناخن مجسمه می کند. این می تواند کمی ترسناک باشد وقتی می بینید که جوانه های ناخن جادو می کنند. با این حال ، اگر واقعاً دوست دارید وقت ، هزینه و تلاش بیشتری را ذخیره کنید ، ترجیح می دهید ناخن های DIY را نسبت به ناخن های سالن انتخاب کنید.

دریل ناخن

کاملاً قابل درک است تکنیک های زیادی وجود دارد که با انجام ناخن ها انجام می شود. این فقط برش و استفاده از رنگ ناخن با کش رفتن براش ناخن نیست. اما اگر از کسانی که خواسته اند به تنهایی ناخن های خود را ترجیح دهند سؤال کنید ، به زودی تصمیم خواهید گرفت که خودتان نیز این کار را انجام دهید.

 

یکی از لوازم جانبی که تکنسین های ناخن استفاده می کنند مته ناخن است. این یک ابزار مفید است که می توانید برای تمیز کردن ناخن ، برش و صاف کردن خط الراس نوک ، صاف و همچنین شکل دادن روکش اکریلیک و حتی تمیز کردن زیر لبه آزاد استفاده کنید. این واقعاً یک کار چند منظوره است که شما باید تصمیم بگیرید که ناخن های خود را به تنهایی انجام دهید.

 

اما ، یک دریل ناخن چیست؟

دریل ناخن بهترین دوست تکنسین های ناخن است. این وسیله ای است که مانیتورینگ آن را با یک هندپیس و بیت های قابل تعویض ساخته است. با استفاده از یک مته ناخن ، به شما امکان می دهد یک بار مانیکور کاملاً راحت و کارآمد ایجاد کنید و بیت های چرخشی را به آرامی روی ناخن ها ، از جمله دیواره های جانبی و کوتیکول ها قرار دهید.

 

انتخاب بهترین مته ناخن

مته های ناخن معمولاً بر اساس سه عامل اصلی طبقه بندی می شوند. اینها سرعت چرخش است که در RPM اندازه گیری می شود (دور در دقیقه) و سر بیت. چندین سر بیت در دسترس است که در شکل ها و اندازه های مختلفی وجود دارد. این امر به تکنسین ها این امکان را می دهد تا کارهای مختلفی را انجام دهند.

 

از مته های ناخن می توان برای شکل دادن و خنثی کردن ناخن ها استفاده کرد. همچنین می توان از آنها برای از بین بردن پوسته های مرده و برش کوتیکول ها و همچنین از بین بردن کالوس ها و ناخن های رشد یافته استفاده کرد.

 

همچنین ممکن است در هنگام انتخاب بهترین مته ناخن که می توانید برای انجام یک مانیکور مناسب برای شما استفاده کنید ، بخواهید یک دریل ناخن برقی یا یک قابل شارژ خریداری کنید.

 

برای محدود کردن گزینه ها برای شما ، لیستی از متداول ترین مته های خریداری شده ناخن در بازار را آماده کرده ام. یکی را طبق اولویت خود انتخاب کنید.

 

 

این Luraco Pro – 30K برای مصارف حرفه ای دندانپزشکی ، پدیکور و مانیکور قابل اعتماد است. این دریل ناخن با طراحی شیک و قابل حمل قابل شارژ و قابل شارژ است ، بنابراین ابزاری مناسب برای حمل و نقل است. نشانگر شارژ ارگونومیک میزان باتری را به شما می گوید. این دریل ناخن ادعا می کند عملکرد بسیار خوبی به شما می دهد. Luraco Pro – 30K برای صیقل دادن انواع ناخن ها و همچنین اطمینان از رفع آسان کوتیکول و ایجاد کوفتگی ناخن بی عیب و نقص است. کنترل سرعت رو به جلو و معکوس را با سرعت متغیر ارائه می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *